Bilgisayar Teknik Servisi
ACİL DESTEK HATTI: 0216 322 42 40

Yenisahra Bilgisayar Servisi

This post has already been read 1891 times!

Yenisahra Bilgisayar Servisi

0216 322 42 40

Yenisahra 2008 yılına kadar Kadıköy ilçesine bağlı olan bir mahalle konumuydayken Ataşehir’in yapılan kanuni değişik ile ilçe olmasını mütakipen bu tarihten sonra Ataşehir’ e bağlanmıştır. Bu sebeple daha önce Kadıköy Bilgisayar Servisi Ekibimizin hizmet alanında kalan Yenisahra daha sonra Ataşehir Servis Grubumuza aktarılmıştır.

Yenisahra bilgisayar servisi hizmetimiz bir yerinde teknik servis hizmetidir yani kısaca siz değerli müşteri adaylarımız bize bilgisayar, laptop, monitör, yazıcı gibi cihazlarınızı taşımakla uğraşmıyorsunuz tam tersine biz sizlerin adreslerinize gelerek tüm işlemleri yerinde gerçekleştiriyoruz. Hem zaman kaybı yaşamıyor hemde bilgisayarın gözünüzün önünde yapılmasının avantajını yaşıyorsunuz.  Yerinde servis hizmeti hem bilgisayar firmaları hem de müşteriler için kazançlı bir hizmettir.

Yenisahra bilgisayar servisimizde cihazlarınızın markasının bir önemi yoktur. marka bağımsız özel servisi vermemizin en büyük avantajlarından biri de her türlü marka ya müdahale edebilmemizdir.

Firmamız garanti kapsamındaki cihazlarının donanım tamiri işlemlerini gerçekleştirmemekte ve sizi en yakın yetkili servisi yönlendirmektedir. Para kazanmak uğruna müşterilerimizin ücretsiz tamir haklarından yararlanmalarını engellemek istemeyiz. Garantili cihazlarda sadece programsal işlemler gerçekleştirmekteyiz. Yani virüs temizliği, sistem kurulumu, veri kurtarma gibi.

Firmamız kendi bünyesinde veri kurtarmadan, web sitesi kurulumlarına, anakart, laptop, bilgisayar, lcd ekran tamirlerinden, Marka Logo tasarımlarınıza kadar bir çok hizmeti verebilmektedir. Verdiğimiz hizmetlerin tümü kendi ekibimizden tarafından yürütülmektedir. Tüm servislerin tek elden yürütülmesi size ayrıca zaman ve uygun fiyat olarak geri dönüş sağlayacaktır.

Yenisahra Bilgisayar Servisimizi hemen 0216 322 42 40 numaralı telefonundan arayabilirsiniz.

Hızlı İletişim

Ataşehir Yerinde Teknik Servis
Telefon: (0216) 322 42 40
Fax: (0216) 413 92 39
Website: http://www.atasehirbilgisayarservisi.com
Email: okan@eurosoftbilgisayar.com
sektör hoteller emlak inşaat tekstil

Ataşehir Haritası


Daha Büyük Görüntüle