Bilgisayar Teknik Servisi
ACİL DESTEK HATTI: 0216 322 42 40

Küçükbakkalköy Bilgisayar Servisi

This post has already been read 1647 times!

Küçükbakkalköy Bilgisayar Servisi

0216 322 42 40

Ataşehir Bilgisayar Servisimiz Küçükbakkalköy de oturan müşterilerimizin hizmetindedir. Bilgisayar Servis hizmetlerimiz yerinde servis mantığı ile çalışmaktadır.

Yerinde teknik servis ne demektir ?

Yerinde teknik servis hizmeti siz arızalanan notebook, bilgisayar, laptop, netbook, tablet, lcd monitör gibi cihazlarınızın arızalarında evinizden ya da işyerinizden çıkmadan teknik servis hizmetinizin ayağınıza gelmesi demektir.

Tam donanımlı ve konusunda en az 3 yıl meslek içi eğitim ve tecrübe kazanmış Küçükbakkalköy Bilgisayar Servisi Ekibimiz randevu talebinizin ardından size hizmet vermek amacıyla verdiğiniz adrese gelmektedirler. Arızalı cihazlarınızla ilgili şikayetlerinizi dinleyen ekiplerimiz detaylı bir arıza tespit aşamasından sonra size rapor vererek arızanın türü ve maliyeti ile ilgili bilgi vermekte ve tamir aşamasına geçmektedirler.

Yerinde teknik servis hizmeti ile arızanın yerinde giderilmesi hem bilgisayar firması hem de müşteri açısından çeşitli avantajlar içermektedir. Öncelikle teknik servis firması zaman ve yol kaybından kurtulmuş olacak hem de müşteri bilgisayarının gözünün önünde yapılmasının rahatlığı ve güvenini yaşayacaktır.

Bizi hemen arayabilirsiniz

0216 322 42 40

Hızlı İletişim

Ataşehir Yerinde Teknik Servis
Telefon: (0216) 322 42 40
Fax: (0216) 413 92 39
Website: http://www.atasehirbilgisayarservisi.com
Email: okan@eurosoftbilgisayar.com
sektör hoteller emlak inşaat tekstil

Ataşehir Haritası


Daha Büyük Görüntüle