Bilgisayar Teknik Servisi
ACİL DESTEK HATTI: 0216 322 42 40

Esatpaşa Bilgisayar Servisi

This post has already been read 1684 times!

Esatpaşa Bilgisayar Servisi

0216 322 42 40

 

Esatpaşa Ataşehir Bilgisayar Servisimizin yerinde teknik servis hizmeti kapsamında yer alan bir mahalledir. Önceden Üsküdar servisimize bağlı iken Mart 2008 de onaylanan kanun ile birlikte Ataşehir ilçesine bağlanmıştır.

Esatpaşa Bilgisayar Servisimiz sadece yerinde teknik servis hizmeti vermektedir. Marka bağımsız hizmet verdiğimizden tüm markalara ait bilgisayar, laptop ve notebooklarınızın tamir, onarım ve bakım hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Teknolojinin hızlı gelişimi ile birlikte bilgisayar ve internet insanların hayatlarında büyük yer edinmiştir. Gerek kişisel ihtiyaçlar gerekse firmalar açısından çoğu zaman internet olmadan sanki elektrik yokmuş gibi bir hisse kapılabiliyoruz. Bu sebeple bilgisayar ve adsl teknik servislerine düşen görevde bir o kadar artmıştır.

Artık sadece bilgisayarı yapmak önemli değildir aynı zamanda hızlı da yapma zorunluluğu doğmuştur. Esatpaşa bilgisayar servisimiz bu ihtiyaçları gözönünde bulundurarak her zaman acil destek ekibi hazır bulundurmaktadır.

Sektörün büyüklüğü teknik servis firmaları açısından rekabeti de getirmiş ve böylece tüketici lehine fiyatları aşağılara çekmiştir. Firmamız bu bağlamda yerinde teknik servis hizmetleri konusunda en uygun ücretlere sahip firmadır.

Firmamızı hemen arayarak randevu alabilirsiniz. Randevularınızı erken almanız size verilecek servisin planlamasında size öncelik tanıyacaktır.

Tanışmak Dileğiyle

Hızlı İletişim

Ataşehir Yerinde Teknik Servis
Telefon: (0216) 322 42 40
Fax: (0216) 413 92 39
Website: http://www.atasehirbilgisayarservisi.com
Email: okan@eurosoftbilgisayar.com
sektör hoteller emlak inşaat tekstil

Ataşehir Haritası


Daha Büyük Görüntüle